Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor

Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor

Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor, Sabah saatlerinde banka şubesine gitmek isteyenler, Ziraat Bankası saat kaçta açılıyor diye merak etmektedir. Bu sayfadaki bilgiler ile siz de Ziraat Bankası’nın çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Yoğun iş hayatımızdan dolayı bazı durumlarda bankalara gitmekte bile zorluk çekebiliriz. Banka şubesine sabah saatlerinde giderek işlerini halletmek isteyen bir çok kişi, Ziraat Bankası kaçta açılıyor diye merak etmektedir. Biz de Ziraat Bankası’nın açılış ve kapanış saatleri 2018 yılı verilerini araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Siz de aşağıda bulunan bilgiler sayesinde mesayi saatlerinde Ziraat Bankası şubelerine giderek tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI AÇILIŞ SAATİ

Ziraat Bankası’nın yurt genelinde hizmet veren tüm şubeleri haftaiçi her gün sabah saat 09:00‘da hizmete başlamaktadır. 09:00 ‘dan 12:30’a kadar hizmet devam ederken 12:30 – 13:30 saatleri arasında yemek saati olduğu için banka şubeleri kapanmakta saat 13:30’dan 17:30’a kadar bankalar hizmetine devam etmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonlarında banka şubeleri kapalıdır ve hizmet vermezler. Siz de bu günlerde Ziraat Bankası internet şubesinden (https://www.ziraatbank.com.tr), Ziraat Bankası müşteri hizmetleri çağrı merkezinden, atm’lerden, mobil bankacılıktan hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgiler ile Ziraat’in çalışma saatlerini öğrenebilir ve günlük planlamalarını bu doğrultuda gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası kaçta açılıyor 2018 diye merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. Sormak istediklerinizi yorum bölümüne yazarak bizlere iletebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Saat Kaçta Açılıyor sayfası 17/10/2018 1:02:51 tarihinde 48570 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı