Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu, Ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, Osmanlı döneminden günümüze kadar kesintisiz hizmetine devam etmiştir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yaparak siz de, avantajlı kampanyalardan yararlanabilir ve uygun faizlerle alışveriş yapma deneyimini kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yer alan farklı başvuru kanalları aracılığıyla hemen internet üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de kredi kartınızı alabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan en iyi kredi kartı veren bankalar linkine de göz atabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURU

Ziraat Bankası’nın bünyesinde müşterilerine sunduğu BankKart Combo ile kredi kartı ve banka kartı tek bir kartta birleşti! Kartın ön tarafında kredi kart numarası yer alıyorken, arka tarafında ise banka hesap kartı numarası yer almaktadır. ATM veya POS cihazlarından yapacağınız şey ise ekranda çıkan seçenekten hangi kartı kullanacağınızı şeçmek olacaktır. Anlaşmalı üye iş yerlerinden taksitli olarak alışverişler yapabilir, alışverişlerinizde puanlar kazanabilir, puanları alışverişlerinizde harcayabilir, tüm kampanyalardan yararlanarak avantajlı Bankkart Combo indirimlerinden de faydalanabilirsiniz. Bankkart Combo’nun avantajlı farklı özelliklerini kullanarak siz de hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Kredi kartı özelliğinden istediğiniz zaman 7/24 bankamatiklerden  nakit çekim yaparak nakit ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz.

Başvuru kanalları:

İnternetten kredi kartı başvurusu


Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra (https://www.ziraatbank.com.tr) Üst menüde yer alan Bireysel > Kartlar menüsüne tıklayın. Bankkart Combo, Bankkart Combo Gold, Bankkart Combo Platinum kartlarınından birisini seçtikten sonra, “Başvuru kanalları” yazan yerin altında bulunan “web sitesi” seçeneğine tıklayın. Daha sonrasında ise açılan sayfada karşınıza çıkan ilgili alanları doldurduktan sonra “devam” seçeneğine tıklayarak başvurunuzu online olarak bankaya iletebilirsiniz.

Sms ile Kredi kartı başvurusu

Ziraat Bankası sms ile kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler; COMBO yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve Tc kimlik numaranızı yazarak 4757’ye sms gönderin. (Örnek sms: COMBO 11111112211 > 4757)

Müşteri hizmetlerinden kredi kartı başvurusu

Siz de, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00‘ı aradıktan sonra sesli komut sistemine kredi kartı başvurusu diyerek direk kart başvuru sayfasına yönlendirilir ve hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

Banka şubelerinden

En yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek hemen kredi kartı başvurusu yapabilir ve kartınızı alabilirsiniz. Ziraat Bankası şubeleri sürekli yoğun olarak çalıştığından dolayı bizce en kolay yöntem internet üzerinden veya telefon bankacılığından başvuru yapmak olacaktır.

Atmlerden kredi kartı başvurusu

Siz de en yakın Ziraat Bankası atm cihazına kartınızı taktıktan sonra başvuru menüsüne gelerek kredi kartı başvurunuzu hemen yapabilirsiniz.

Yukarıda yer alan başvuru kanallarına ek olarak Ziraat Bankası şubelerine giderek, mobil şubeden ve internet şubesinden başvurunuzu yapabileceğiniz gibi, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri (444 00 00) numarasını arayarak da kredi kartı başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bize göre en kolay yöntem Ziraat Bankası internet sitesine girdikten sonra Ziraat Bankası kredi kartı başvuru formunu doldurarak bankaya başvuruyu iletmek olacaktır. Bu işlemden sonra başvuruyu tamamlamak için Ziraat şubelerine davet edilebilirsiniz. Sms ile başvurular “ön başvuru” niteliği taşımakta ve başvuruya onay gelmesi halinde başvuru sahibi şubeye gitmesi gerekmektedir. Kartınıza onay çıktıktan sonra gereken evraklar sizden talep edilecektir.

 

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu sayfası 17/10/2018 1:00:56 tarihinde 9381 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı