Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi, 2018 yılında askerliği bedelli yapmak isteyenlere özel olarak, Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi kullanabilir. Siz de bedelli askerlik kredisi başvurusu yaparak hemen kredinizi alabilirsiniz.

Bedelli askerliğin 15.000 TL olduğunu hükümet açıkladı. Yaş sınırı 25 olarak açıklanan haber sonrasında bankalar da bedelli askerlik kredisi kampanyalarını duyurmaya başladı. Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi hesaplama, başvuru detayları ve şartları bu sayfamızda yer almaktadır. Siz de hemen bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilir ve askerlik ödemenizi kredi ile tamamlayabilirsiniz.


ZİRAAT BEDELLİ ASKERLİK KREDİSİ

En uygun faiz oranlarıyla kredi veren bankalar arasında yer alan Ziraat Bankası’ndan bedelli askerlik için ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Ziraat Bankası, devlet bankaları arasında yer almasından dolayı 7’den 70’e her yaştan müşterisi bulunmaktadır. Dolayısıyla bir çok kişi bedelli için kredisini Ziraat Bankası’ndan alacaktır. Ziraat Bankası henüz bedelli kredisi için bir açıklama yapmasa da, önceki yıllarda olduğu gibi 2018 yılında da ihtiyaç kredileri arasına bedelli kredisini de ekleyerek bir çok vatandaşa hizmet verecektir. Bedelli askerliğin muhtemelen 15 bin tl olması beklenmektedir, bu yüzden aşağıda yer alan bedelli askerlik kredi hesaplaması 15 bin tl üzerinden hesaplanmış ve sizlere sunulmuştur.

ZİRAAT BANKASI BEDELLİ ASKERLİK KREDİ HESAPLAMA


Ziraat Bankası 15 Bin TL Bedelli Askerlik Kredisi

 

 

 
Vade


Faiz Oranı


Aylık Taksit 


Toplam Ödemesi


12 ay


1,67


1,418 TL


17.016 TL


24 ay


1,67


793 TL


19.032 TL


36 ay


1,67


588 TL


21.168 TL


48 ay

1,67

489 TL


23.472 TL


Yukarıda yer alan kredi hesaplaması Ziraat Bankası’nın resmi web sitesinden alınmıştır. Ziraat Bankası bedelli askerlik kredisi hesaplaması için ihtiyaç kredileri baz alınmış olup, banka bedelli askerlik için farklı faiz oranlarıyla yeni bir kampanya duyurabilir. Öyle bir şey olması halinde takip ederek bu konumuzu güncelleyeceğiz. Siz de sitemizi sık sık takip ederek bedelli askerlik kredisi hakkında tüm bankaların tekliflerini karşılaştırabilir ve uygun faizlerle bedelli kredisi kullanabilirsiniz.

 

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi sayfası 17/10/2018 1:02:38 tarihinde 22751 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı