Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası Anında Hesap Açma

Ziraat Bankası Anında Hesap Açma

Ziraat Bankası hesap açma için gerekenleri merak ediyor ve anında hesap açarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız siz de, Ziraat Bankası hesap açma başvurusu yaparak yeni bir vadesiz / TL hesabı açmalısınız. Ayrıca şunu da belirtelim, internet bankacılığı kullanabilmek için de bankalarda vadesiz banka hesabınızın olması ve internet şifrenizin de aktif olması gerekmektedir. Yani Ziraat Bankası’nın internet şubesini kullanabilmek için ilk olarak banka hesabı açtırmalısınız. Aşağıda yer alan yöntem ile hemen hesabınızı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI HESAP AÇMA

Paranızı güvenli bir yerde tutmak istiyorsanız, siz de Ziraat Bankası’ndan hesap açarak şlemlerini kullanarak anında hesabınızı oluşturabilir ve paranızı güvenle saklayabilirsiniz . Siz de bu bankada vadesiz TL mevduat hesabı açabilir hem paranızı saklayıp hem de internet bankacılığından kolayca yararlanabilirsiniz . Ziraat bankasında hesap açtırmak isteyen kişiler 18 yaşını doldurmmuş ise kefilsiz 18 yaşından küçük ile yanında bir velisini getirmesi zorunludur. Türkiye’de hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Ziraat bank uygun faiz oranlarıyla birçok müşterisinin gözdesi haline gelmiştir. Günümüzde hemen hemen her yerde şubesi olması da vatandaşlarına büyük kolaylık sağlamıştır . Sizde Ziraat Bankasından hesap açtırmak istiyorsanız bu sayfada yer alan bilgiler sizlere kolaylık ve avantaj sağlayacaktır.

Ziraat Bankası İnternetten Hesap Açma

Siz de devlet bankaları arasında hizmet veren Ziraat Bankası’nda vadesiz TL mevduat hesabı açarak, bu yolları kolaylıkla deneyebilirsiniz. Öncelikle size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek kimlik belgenizle beraber müşteri temsilcimize hesap açtırmak istediğinizi söylemenizdir. Bir diğer yol ise Ziraat internet şubesine (www.ziraatbank.com.tr)  giriş yapmanız yeterli olacaktır. Ancak Ziraat bankası internet şubesinden hesap açabilmeniz için, daha önceden bankada kullandığınız banka kartı veya kredi kartı olması gerekmektedir çünkü Ziraat bankası internet şubesini kullanabilmeniz için şifre gerekmektedir. Banka kartınızın başvurusunu yaptırdıktan sonra kartınız 10 ila 20 gün içerisinde adresinize gönderilecektir. Sizde kartınız geldikten sonra Ziraat bankasından hesabınıza para yatırıp , çekebilirsiniz. Çok geniş bir ün salan Ziraat bank şubesinden hesap açtırmak için kimlik özellikle gerekmektedir. Bir diğer hususta Ziraat Bank müşteri temsilcimizin size verdiği ve doldurmanız gerektiğini söylediği kağıdı eksiksiz bir şekilde doldurmanızdır. Herhangi bir durumda sizle irtibata geçebilmek için telefon  numarası , ve güncel bir adres veya iş yeri yazmanız gerekmektedir . Ayrıca maddi gelirinizin ne kadar olduğunu gösteren bir makbuz ve kimlik fotokopisi sizden istenecektir. Tüm bu bilgileri verdikten sonra artık hesabınızın açılmaması için bir sebep kalmayacaktır . Bankada beklerseniz aynı gün içerisinde de kartınızı alabilirsiniz ancak üzerinde isminiz ve soy isminiz bulunmayacaktır.

Ziraat Bankası Döviz Hesabı Açma

USD , Euro gibi para birimlerine paranızı yatırmak ve döviz alım – satımını Ziraat Bankası internet şubesinden yapmak istiyorsanız ilk olarak döviz hesabı açmanız gerekmektedir. Ziraat Bankası internet şubesine girdikten sonra, yabancı para vadesiz mevduat hesabı açabilir ve dövizlerinizi bankada saklayabilirsiniz. Banka şubesinden veya Ziraat internet şubeden açabileceğiniz döviz hesabı ile tüm dövizlerinizi bankada yatırarak değerlendirebilirsiniz.

Bu sayfamızda yer alan bilgilere dayanarak siz de Ziraat Bankası hesap açma kanallarından yeni bir banka hesabı açarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka şubesine kimlik belgenizle giderek hesabınızı açabilirsiniz.

Ziraat Bankası Anında Hesap Açma sayfası 17/10/2018 1:12:50 tarihinde 58838 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı