Anasayfa / Genel / Ziraat Bankası 444 lü Numarası

Ziraat Bankası 444 lü Numarası

Ziraat Bankası 444 lü Numarası, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarasını sizde 7/24 arayabilirsiniz. Bu sayfamızda Ziraat Bankası 444 numarasını ve bazı detaylı bilgileri paylaştık.

Ziraat Bankası, Osmanlı Devleti döneminden günümüze kadar hizmetine devam etmiş köklü bir devlet bankasıdır. Ziraat müşteri hizmetleri 444 lü numara araması yaparak sizde Ziraat Bankası üzerinde her türlü bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat telefon bankacılığı ile kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, vadeli hesap işlemleri, yatırım işlemleri, döviz alım-satımı, kredi ödemesi, kredi kartı ödemesi, kayıp-çalıntı bildirimi ve pek çok hizmeti alabilmeniz mümkündür.

ZİRAAT BANKASI MÜŞTERİ NUMARASI

444 00 00

Siz de Ziraat Bankası hizmetlerinden yararlanabilmek için yukarıda yer alan numarayı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ayrıca 0850’li numarayı aramak isteyenler de 0850 220 00 00 numarasını arayarak Ziraat müşteri hizmetlerine bağlanabilir. Diğer yandan, Ziraat Bankası bankacılık işlemlerinizi telefon bankacılığını arayarak sıra beklemek yerine, Ziraat Bankası internet şubesinden de (https://www.ziraatbank.com.tr) yapabilirsiniz. Bunun için siteye giriş yaparak yukarıda saydığımız kredi başvurusu, ödeme işlemleri, para transferi, yatırım işlemleri, döviz yada altın alım satımı, bilgi güncelleme, hesap özetini inceleme, kredi kartı ekstre atlatma, hesap bilgilerini inceleme gibi şeyler yapılabilmektedir. Siz de Ziraat Bankası 444 numarasını aramak yerine internet şubesini kullanabilir ve bu sayede hızlı bir biçimde işlemlerinizi yapmış olursunuz. Ayrıca aşağıdaki ilgili konuları da inceleyebilirsiniz.

 

Ziraat Bankası 444 lü Numarası sayfası 16/10/2018 19:37:03 tarihinde 77891 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı