Anasayfa / Genel / Yapı Kredi Play

Yapı Kredi Play

Yapı Kredi Play ,Vatandaşlar tarafından en çok tercih edilen kredi kartlarından birisi olan Yapı Kredi Play, alışverişlerde birçok avantaj sağlayan kredi kartları arasında yer alıyor. Güncel kredi kartı kullanım rakamlarına bakıldığı zaman milyonlarca kişinin bu kredi kartını kullandığını görüyoruz. Bu kredi kartının en avantajlı yönlerinden birisi de, öğrenciler için çok büyük avantajlar belirlemesidir. Bu açıdan üniversite öğrencileri bu kredi kartını yoğun olarak kullanıyor.

Yapı Kredi Play Başvurusu Nasıl Yapılır?

Gelir durumunu belgeleyen ya da öğrenci belgesini beyan eden her vatandaş, Play kart başvurusunu yapabilir. Doğrudan şubeler üzerinden başvuru yapabileceğiniz gibi, gezici ekipleri kullanarak da kolayca başvuruları iletebilirsiniz. Başvurudan sonra 1-2 gün içerisinde kartınız adrese gönderilir.

Yapı Kredi Play Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi Play sahibi olan her kişi, World’ün sağladığı tüm avantaj ve kampanyaların sahibi olur. Ayrıca yapacağınız her alışveriş için kartınızda belirli bir puan birikir. Play kartın öğrenciler için en büyük avantajı, yıllık olarak aidat ücreti almıyor olmasıdır. 18-26 yaş aralığında olan üniversite öğrencileri, hiçbir şekilde hesap işletim ücreti ödemeyecektir.

Yapı Kredi Play Limitleri

Yapı Kredi Bankası, Play kart başvurusu yapan üniversite öğrencileri için 400-500 TL civarında bir limit açar. Ancak düzenli ödeme yaptıktan sonra bu limiti dilerseniz yukarılara taşıyabilirsiniz. Öğrenci olmayan ve bankaya yüksek bir gelir durumu beyan eden kişiler ise, çok daha yüksek limitlerin sahibi olabilir.

 

Yapı Kredi Play sayfası 17/10/2018 1:18:33 tarihinde 10691 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı