Anasayfa / Genel / Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma, Yapı Kredi müşteri hizmetlerine direkt bağlanma istediğiniz zaman çağrı merkezini arayarak bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sizde Yapı Kredi müşteri temsilcisini 7/24 arayabilirsiniz.

Yapı Kredi müşteri temsilcisine direkt bağlanma yaparak sizde tüm bankacılık ürünlerinizi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri temsilcisine bağlanmak isteyenler ilk olarak telefonunuzdan bankanın telefon bankacılığı numarasını (444 0 444) yada (0850 222 0444) aramanız gerekmektedir. Arama işlemini gerçekleştirdikten sonra ise, sesli yanıt sistemi sizi karşılayacak ve şunları okuyacaktır: Kayıp Çalıntı İşlemleri (0), Kredi kartı işlemleri (1), Bankacılık işlemleri (2), şifre işlemleri (3) ve diğer işlemler için de devam ediliyor.

YAPI KREDİ MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA 2018

Eğer müşteri temsilcisine direkt bağlanmak istiyorsanız ana menüden yapacağınız işleme göre Kredi kartı işlemleri (1), veya Bankacılık işlemleri (2) alt menüsüne gitmeniz gerekiyor.
Her iki seçimden birisini yaptığınıza göre, sırayla alt seçenekler de size okunacaktır. Tümünün okunmasından sonra iise müşteri temsilcisine bağlanmak için (0)‘ı tuşlayın. Sizde bu yolları deniyerek Yapı Kredi’ye direk olarak bağlanabilirsiniz.

Kredi Kartı İşlemleri (1) İçin:

Ana menüye geldiğinizde (1) tuşlamanız gerekiyor. Daha sonra ise alt seçenekler size okunacak;

Son ekstre bilgileri, ödemeler ve ekste talebi (1)
Limit ve güncel bakiye bilgileri (2)
Kurye aşamasındaki kart durumu (3)
Kartınızın Paro Puan özelliğini aktif et (4)
Ön ödemeli kart işlemleri (5)
Ek kart talebi (6)
Kredi kartı internet alışveriş yetkilendirme işlemleri (7)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)
Bankacılık işlemleri (2);

Ana menüye geldikten sonra (2) tuşuna basın ve aşağıdaki seçenekleri dinleyin;

Vadesiz hesap bilgileri (1)
Yatırımlar, hisse senedi alımı, piyasa verileri (2)
Para tranferi fatura ödemeleri (3)
Kurye işlemleri (4)
Banka kartınızın internet alışverişine yetkilendirme işlemleri (5)
Müşteri temsilcisine bağlanma (0)

Hatırlatmak gerekirse, eğer ana menüde işlemleri yapabilmeniz için bankaya kayıtlı numaradan arama yapmıyorsanız o zaman bankadaki kayıtlı TC kimlik numaranızı tuşlamanız isteniyor. Bu sayede sizde Yapı Kredi Bankası’nın müşteri temsilcisi numarasına 7 gün 24  saat ulaşabilir ve bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yapı Kredi’de telefon bankacılığı hizmetinde herhangi bir zaman yada yer kısıtlaması yoktur.

Yapı Kredi Bankası’nda kayıtlı olan telefon GSM numaranızdan Müşteri Hizmetleri numarasını arama yaptığınız zaman, herhangi bir ek tuşlama yapmadan seçimlerinizi alt işlemler olarak kolayca yapıp, tüm işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda da hatırlattığımız üzere bankada kayıtlı olmayan telefondan arama yaptığınızda T.c kimlik numaranız girmeniz istenmektedir.  Yapı Kredi Bankası telefon bankacılığı hizmetini kullanamıyor yada bir kısıtlamanız varsa, bu hizmeti aktif etmek için Yapı Kredi şubelerine gidebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı kullanan kişiler de online işlemlerden kolaylıkla telefon bankacılığını aktif edebilmektedir. Bankaların telefon bankacılığı hizmeti ile banka müşterileri işlemlerini kolaylıkla yapabilmektedir.

Kredi kartı yada banka kartlarınızın çalınması, kaybolması durumunda ise internet bankacılığının yanı sıra telefon bankacılığı tercih edilmektedir. Bunun nedeni de telefon bankacılığının hızlı ve güvenilir olmasından dolayıdır. Çalınma ve kaybolma durumlarında müşteri temsilcisine bağlanmayı uğraşmak yerine ana menüdeki ilgili bölümlere giderebilirsiniz ve kartınızı kolaylıkla bloke yani kapatabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 yılında yapmak isteyenler de yukarıdakilere benzer acil durumların dışında bankacılık ürünlerine ulaşmak için, müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Yapı Kredi’ye bağlanma yapmadan önce, kredi kartı, bankacılık ve şifre işlemlerinizi de ilgili menülerden tuşlayarak kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

Yapı Kredi Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma sayfası 17/10/2018 1:59:22 tarihinde 73719 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı