Anasayfa / Genel / Unutulan Sigorta Paralarını Geri Alma

Unutulan Sigorta Paralarını Geri Alma

Unutulan Sigorta Paralarını Geri Alma, Banka hesaplarında unutulan paralar gibi sigorta birikimleri kapsamında da her yıl milyonlarca lira vatandaşlar tarafından unutuluyor. Hayat sigortası poliçesinde biriken paralar ve araçlar için alınacak hasar tutarları unutulan miktarların büyük bir kısmını oluşturuyor. 2016 yılında vatandaşlar sigorta hesaplarında toplam 28 milyon TL civarı para unuttular. 2018 yılında bu miktar daha da arttı ve unutulan toplam para miktarı 42 milyon lirayı geçti.

Durum böyle olunca vatandaşlar bazı sorulara cevap arar oldu. Sigortada kalan para nasıl öğrenilir? Bütün sigorta şirketlerinin unutulan sigorta parası sorgulama adresleri nelerdir? Sigortada kalan paralar nasıl alınır? Ölen kişilerin sigortada kalan paralarını yakınları alabilir mi ?  Soruların cevapları yazımızda. Ayrıca yazımızın sonunda unutulan sigorta paraları hakkındaki yönetmelik metnine de ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ: 15 Haziran 2018 tarihine kadar, sigortada unuttukları paralar için geri alma başvurusunda bulunmayan tüketiciler, bu parayı bir daha talep edemeyecekler.

 

Unutulan Sigorta Paralarını Geri Alma sayfası 16/10/2018 19:10:09 tarihinde 71314 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı