Anasayfa / Genel / Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma, Türkiye İş Bankası bünyesinde kullandırılan Maximum kredi kartı ile avantajlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Eğer alışverişlerinizde limitinizin yeterli olmadığını düşünüyor ve limit sıkıntısı yaşıyorsanız aşağıda yer alan yöntemler ile İş Bankası kredi kartı limit arttırma talebinde bulunabilirsiniz. Siz de İş Bankası kartınızın limitini yükselterek, artan ihtiyçlarınızı hemen karşılayabilir ve alışverişlerde limit sıkıntısıyla karşılaşmamış olursunuz.

İş Bankası Kredi Kart Limiti Arttırma

Kredi kartının limitinin nasıl artacağı hakkında merak edenler için bu sayfamızı hazırladık. İş Bankası internet veya mobil şubeden Maximum kredi kartınızın limitini arttırabileceğiniz gibi, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden, banka şubesinden de kolaylıkla yapabilirsiniz. İş Bankası kartınızı alışverişlerde nakit sıkıntısına düşmeden kullanmak istiyorsanız, aşağıdaki limit arttırım talebi için ilgili kanalları kullanabilirsiniz.

1. Müşteri Hizmetlerinden: İş Bankası müşteri hizmetleri numarası 0850 727 0 724 ‘ü arayabilir, kart limit artırım talebinde bulunabilirsiniz.
2. Banka Şubesinden: İş Bankası şubesine giderek müşteri temsilcisinden kredi kartı limit arttırım talebinde bulunabilirsiniz.

Siz de yukarıda yer alan yöntemler sayesinde İş Bankası kredi kartı limiti arttırma başvurusu yaparak kart limitinizi yükseltebilirsiniz. Kredi kart limitinizin arttırılması için, aylık gelirinizin talep ettiğiniz limite orantılı olması gerekmektedir. İş Bankası kart limiti yükseltme taleplerini değerlendirirken pek çok farklı kriteri inceleyerek buna göre sonuç verecektir.

 

Türkiye İş Bankası Kredi Kartı Limiti Arttırma sayfası 16/08/2018 12:04:16 tarihinde 53339 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri