Anasayfa / Genel / QNB Finansbank Banka Hesabı Açma

QNB Finansbank Banka Hesabı Açma

QNB Finansbank Banka Hesabı Açma, QNB Finansbank çeşitli türleri ile müşterilerine farklı kampanyalar sunarak, bir çok kişinin hesap sahibi olmasını sağlamıştır. Siz de Finansbank hesap açma ile ilgili bilgi almak ve yeni bir banka hesabı açmak istiyorsanız, aşağıda bulunan başvuru kanallarını kullanabilir ve hesap açabilirsiniz.  Ayrıca bankamız hesap sahibi olmak isteyen değerli tüketicilere hiçbir ücret talep etmeden hesap açma işlemlerini yapıyor. Finansbank  vadeli TL hesabı veya vadesiz TL hesabı açma işlemini gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak 18 yaşını doldurmuş olanız gerekiyor.

İnternet şubesi:  https://www.qnbfinansbank.com

QNB FİNANSBANK HESAP AÇMA

Finansbank’tan hesap açmak istiyorum diyorsanız, bunun için en yakın QNB Finansbank’ın banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Diğer bankalarda olduğu gibi Finansbank’ta da internet üzerinden hesap açmanız mümkün değildir. Bankamız hesap açarken her hangi bir sorgulama yapmadan sadece kimlik ile işleminizi sorunsuz bir şekilde yapmaktadır. Gerekli ise kişinin cep telefonu numarası ve adresi talep edilmektedir. Eğer kişinin nüfus cüzdanı yanında yok ise kimlik fotokopisi veya ehliyeti ile de hesap açmak hizmetini yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından ve birtakım evrakların imzalanmasının ardından  Finans Bank hesap açma işlemlerini tamamlamaktadır. Artık sizin de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir hesabınız olacak. Yukarıda bahsettiğimiz üzere vadeli veya vadesiz de hesap açıyoruz. Vadesizi ele alırsak yukarıdakiler işlemler aynen yapılarak  vadesiz başvurunuz alınır ve hesaba tanımlanmış olan banka kartı posta yoluyla müşteriye ulaşır. Size ulaşan kart aracılığıyla günün her saatinde bankamızda işlem yapabilirsiniz. Ayrıca mobil bankacılık ve telefon bankacılığı aracılığıyla işlemlerinizi takip edebilir, para aktarım yapabilirsiniz. Finansbank bu hesap üzerine kredili mevduat hesabının tanımlanmasına da olanak sağlıyor. Tanımlanan bu hesap vadesiz hesap içerisinde para bulunmadığı zamanlarda acil nakit ihtiyaçları bu tanımlı hesap üzerinden karşılanıyor. Vadesiz TL hesapları üzerinden kesilmekte olan iletişim ücretleri hakkında bilgi almak isterseniz bankamızın web adresi aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Finansbank’ta bir hesabınız bulunuyor ve bakiyenizi öğrenmek istiyorsanız, aşağıda yer alan linke gidebilirsiniz.

FİNANSBANK HESAP AÇTIRMAK İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

Finansbank şubelerine giderek sadece kimlik belgenizin fotokopisiyle hesabınızı açtırabilirsiniz. Banka ek olarak farklı belgeler isteyebilmektedir ancak genel olarak kimlik belgesizye hesap açılabilir. Vadesiz hesap kullanımı sonrasında bankamızın hizmet başlığı altında kesilmekte olan ücretler otomatik ödeme talimatı bulunması halinde tahsis edilemiyor. Bu nedenle bankanın talep ettiği sayıda ve sürede hesap   içerisinde otomatik ödeme talimatı verilmesi ile hesap işletim ücretinin alınmasına gerek kalmıyor. Ayrıca bu durum sonucunda tüm fatura, kredi kartı, elektrik, su doğal gaz, telefon faturalarının talimatları verilerek düzenli ve güvenilir bir şekilde ödenmesine de olanak sunuyoruz. Şunu da belirtmek isteriz ki güvenilir bir banka güvenilir bir gelecek demektir. Yukarıda da belirttiğimiz üzere Finansbank hesap açma işlemi sadece banka şubelerinden gerçekleşmektedir. Siz bize güvenin biz size göre şekillenelim. Amacımız siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak. Siz bizimle yürüyün biz sizinle büyüyeli.

 

QNB Finansbank Banka Hesabı Açma sayfası 16/08/2018 12:19:22 tarihinde 16902 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri