Anasayfa / Genel / Öğrenciye Kredi

Öğrenciye Kredi

Öğrenciye Kredi, Eğitime katkı sağlayan birçok banka bulunmaktadır. Örgün eğitim okuyan öğrenciler için gelir belgesiz birçok banka kredi vermektedir. Eğitim boyunca zorlu bir dönemeçte destek veren bankalar bu sayede öğrencilere destek olmaktadır. Bu bankaların birisi de Ziraat Bankasıdır. Diğer bankalar ise, Denizbank, Garanti bankası, Türkiye İş Bankası, Akbank, Vakıf bankası, Yapı Kredi ve Odeabank gibi birçok banka öğrencilere tam destek vermektedir. Fakat öğrencilere verilen gelir belgesiz krediler de, bazı şartlar bulunmaktadır. Bu şartları taahhüt etmesi gerekmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Şartları

Kredi veren bankaların birçok şartı bulunmakla birlikte bu şartlara uyulması durumun da gelir belgesiz kredi vermektedir. Öğrencilere bir güzellikte, kredi kartı vermesidir. Bu sayede limiti düşük olsa bile, istedikleri anda kullanma şansını sunmaktadır. Ziraat bankasının verdiği gelir belgesiz kredi şartları ise, vadeli olarak 24 ay, taksit veya kredi mevduat hesabı açmaktadır. Bütün eğitim durum koşulunda destekçi bir bireyin ya da kişinin gelir belgesi ve şahsi güvence sağlanmalıdır. Eğitimin devamlılığı ile ilişkin belge, istenmektedir. Garanti bankası ise, çok düşük faiz imkânı ile 48 aya varan mühlet ile öğrencilere kredi sağlamaktadır. Bunun yanın da şahsi güvence sağlanması gerekmektedir. Eğitim için alınan kredilerde, alacak kişinin kredi notu düşük olmaması gerekmektedir. Bu sayede kefilsiz ve belgesiz kredi alabilmeleri mümkün olmaktadır.

 

Öğrenciye Kredi sayfası 16/08/2018 16:15:12 tarihinde 65826 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri