Anasayfa / Genel / Kredi Notunu Öğrenme

Kredi Notunu Öğrenme

Kredi Notunu Öğrenme, Bankalardan aldığınız kredi kartı ve kredi gibi ürünlerin geri ödemesinde gösterdiğiniz performansa göre sizlere belirli bir kredi notu verilir. Böylece finans sektöründe siciliniz belirlenmiş olur. Özellikle kredi başvurularında çok önemli olan bu not, kredi çekebilmeyi belirleyen en temel etkendir. Bu açıdan her banka müşterisinin kredi notunu bilmesi gerekiyor. Kredi notunu öğrenme konusunda farklı kanalları güvenle kullanabilirsiniz.

Findeks Kredi Notu Öğrenme

Kredi Kayıt Bürosu tarafından hizmete sokulan bir finans hizmeti olan Findeks, tamamen dijital ortamdan faaliyet gösteriyor. Findeks’e kayıt olan her banka müşterisi, finans sektöründeki yerini görebilir. Sisteme hem bireysel hem de kurumsal olarak kayıt olunabiliyor. 1 dakika gibi kısa bir sürede sisteme ücretsiz olduktan sonra, 4 TL civarında bir ücretle kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

İnternet Bankacılığı Üzerinden Kredi Notu Öğrenilir mi?

İnsanlar artık mobil bankacılık sistemlerine geçerek şubelere duyulan ihtiyacı büyük oranda azaltmıştır. Müşterisi olduğu bankadan internet şifresini alan kişiler, kredi notunu kolayca öğrenebiliyor. Her bankanın internet şubesinde kredi notu öğrenme hizmeti yer alacaktır. Bu sistem üzerinden yine 4 TL civarında bir ücret vererek kredi notu sorgulamasını yapabilirsiniz.

SMS Kredi Notu Öğrenme

Güncel olarak her mobil şebeke firması, müşterilerine SMS üzerinden kredi notu sorgulama hizmeti veriyor. Hattınızın bağlı bulunduğu şebekenin sorgulama numarasını kullanarak, cep telefonundan saniyeler içerisinde kredi notunu sorgulayabilirsiniz. Yine bu işlem için de 4-5 TL civarında bir ücret ödersiniz. Söz konusu ücret, cep telefonu bakiyesi şeklinde tahsil edilir.

 

Kredi Notunu Öğrenme sayfası 16/10/2018 19:29:47 tarihinde 85711 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı