Anasayfa / Genel / Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme, Hemen hemen günümüzde her vergi ödemesi gibi trafik cezası ödemeleri de zamanında yapıldığı müddetçe kredi kartı ile ödenebilme şansına sahiptir. Ceza ödeme süresinin az kalması ve bu zaman diliminde o kadar paraya sahip olunmaması sonucu son çare kredi kartı olarak kalıyor. Bu ödemeyi yapabilmek için ilk olarak İnternet Vergi Dairesi’nin internet sitesine bağlanın.

Şu Adımları Takip Edin

İnternet Vergi Dairesi’nin internet sitesine bağlandıktan sonra karşınıza çıkacak ”Motorlu Taşıt Sorgulaması ve Kredi Kartı ile Ödeme” isimli butona tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkacak formda plaka, TC kimlik numarası ya da vergi daire numarası, tescil tarihi gibi bilgileri doldurarak kimliğinizi doğrulayın. Son olarak karşınıza tüm borç listeniz çıkacaktır. O listeden ödemek istediğiniz borcu seçin ve Beyanlı Trafik Cezası Ödeme butonuna basın. Bu sayfada karşınıza çıkacak ödeme türlerinden kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçin. Vergi dairesi ile anlaşmalı olan bankalardan (Garanti Bankası, Akbank, Halkbank, Bank Asya, Finansbank, İş Bankası, Ziraat Bankası, TEB ve Denizbank) birini seçerek karşınıza gelecek formda kredi kartı numaranız ve CVC kodunuzu girerek işlemi onaylayın. Üç dakika içinde kredi kartı numaranıza ait olan telefon numarasına sekiz ila on altı haneli bir kod gelmekte. Bu kodu 150 saniye içinde doğru bir şekilde yazıp onaylamanız sonucu borcunuzu kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Trafik Cezası Ödeme sayfası 16/08/2018 16:33:42 tarihinde 18783 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri