Kredi Kartı Başvurusu Öğrenci

Kredi Kartı Başvurusu Öğrenci

Kredi Kartı Başvurusu Öğrenci
Kredi Kartı Başvurusu Öğrenci

Günümüzde sık kullanılan kredi kartları internet üzerinden başvurularak sahip olunabiliyor. Kredi kartı başvurusu öğrenci olanlar için de birçok avantaj sağlıyor. Öğrencilere özel kredi kartları düşük limitler ve çeşitli kolaylıklarla neredeyse tüm bankalarda bulunuyor. İşte öğrenciler için en avantajlı kredi kartları!

 

 

 

 

Ziraat Genç Kart

Yıllık 15 lira kart ücreti olan Genç kart, öğrenciler için kredi kartı olarak en çok tercih edilen kartlar arasında. KYK bursu alıp bu bankayla çalışan gençler genelde bu kredi kartını kullanıyor. Kartta Maximum kart özellikleri var.

 İş’te Üniversiteli

İş Bankasının kredi kartı olan İşte Üniversiteli yıllık 20 TL ücretiyle Müzekart olarak da kullanılabiliyor. Her öğrenci için 400 TL limit olan kart, düzenli ödemelerle limit artışı sağlıyor. Genelde limitler belli bir doğrultuda ama kullanıp düzenli ödeyince limit artışı sağlanıyor.

Akbank Exi26

Birçok taksit ve Chip para avantajı olan Akbank Exi26 26 yaşından küçük gençlere verilmektedir. Bu kredi kartı Axess özelliği olduğu için taksit fırsatı da sunuyor. Online olarak başvuru yapmak mümkün.

HSBC Advantage Concept Üniversiteli

HSBC kart aidatı olmayan öğrenciler için kredi kartı Consept Üniversiteli ile taksit özelliği ve nakit puan fırsatı sunuyor. Başvuru için şubeden öğrenci belgesi götürerek başvurulabiliyor.

Vakıfbank Like Card

Kart aidatı olmayan bir diğer kredi kartı olan Vakıfbank Like kart, World kart özelliği ile taksit fırsatı sunuyor. World puan da kazandıran kredi kartı sayesinde öğrenciler birçok fırsat kazanıyor.

Yapı Kredi Play

Yapı Kredi Play, özel kampanyalar düzeleyen öğrenciler için en uygun olan kredi kartları arasındadır. Bu kartlar internet üzerinden başvuru ile alınabilir. Ancak çoğu banka öğrenci belgesi talep edebilir.

 

 

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

 

25/02/2018 9:33:36 – 39501

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir