Anasayfa / Genel / konut kredisi arttı

konut kredisi arttı

Konut Kredisi Arttı

konut kredisi arttı
konut kredisi arttı

İnsanların en büyük ihtiyaçlarından biri de günümüzde konut sahibi olmak. Ancak her geçen gün konut kredisi artış gösteriyor. Bu durumda da ev sahibi olmak isteyenler arzularına kavuşamıyorlar. Sürekli meydana gelen dalgalanmaların bir sonucu olarak günümüzde meydana gelen bu artışlar herkesin cebini yakıyor. Faiz oranlarında ki artışlar kişilerin ev sahibi olmasına da engel oluşturuyor.

 

 

 

Faizler Her Geçen Gün Artıyor

Sürekli olarak paranın değerinde bir artış meydana gelmektedir. Bu durum da paranın değerinin artması ve faiz oranlarının sürekli dalgalanması kişilerin konut satın almasını ertelemesine neden oluyor. Eskiden oldukça uygun fiyatlarda sahip olduğumuz daireler günümüzde ateş pahası olarak nitelendiriliyor. Bundan kısa bir zaman önce faiz oranı 0,98 olarak belirlenirken günümüzde faiz oranı 1,05 gibi büyük bir rakama ulaşıyor bu durum da kişilerin kredi çekme durumunu zorlaştırıyor.

Sürekli olarak meydana gelen konut kredisi arttı gibi söylemler günümüzde gerçek oluyor ve her geçen gün bu tür artışların yaşanması da kişilerin zor şartlara maruz kalmasına neden oluyor. Sürekli olarak meydana gelen bu artışların düşmesi yeni yılda beklenirken günümüzde tam aksi oluyor ve faiz oranları hem artıyor bu artışın yanında sürecin devamında daha büyük artışların da meydana geleceğinin sinyalleri veriliyor. Ancak buna yalnızca ev almak isteyenler değil müteahhitler de oldukça tedirgin bir bakış gösteriyor.

Fark 6 Bin Liraya Ulaştı

Sürekli meydana gelen faiz oranlarında ki artışların günümüzde 6 bin lire gibi yüksek bir rakama ulaştığı söyleniyor. Geçen zamanda bu rakamın daha fazla artış göstereceği de belirtiliyor. Küçük miktarlar da olsa artık her şey daha fazla fiyata sunuluyor bu da kişilerin ev sahibi olma isteme duygularını ertelemelerine neden oluyor.

 

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

 

konut kredisi arttı sayfası 16/10/2018 18:59:22 tarihinde 9919 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı