Anasayfa / Genel / Kefilsiz Kredi Başvurusu

Kefilsiz Kredi Başvurusu

Kefilsiz Kredi Başvurusu, Nakit ihtiyacı olan herkesin ilk başvurduğu yer bankalardır. İstediğiniz kadar nakdi uzun vadede ödeme fırsatı veren bankalar, banka politikaları ve kanunlar çerçevesinde belli şartlar talep eder. Bu taleplerden kredi kullanmak isteyenleri en çok zorlayanlardan biride bankanın kefil talep etmesi. Maaşlı, çalışan ya da bankanın başka aradığı özelliklere sahip bir kefil olmaksızın kredi kullanma imkânı da var. Kredi tutarına göre değişen bu durum için kredi kullanacak kişinin belirli özellikleri kesinlikle taşıması gerekiyor. Bu şekilde kefile ihtiyaç duymadan kredi alabilir.

Kefilsiz Kredi için Nasıl Başvurulur

Bankaların çok büyük bir kısmı çok büyük meblağlar söz konusu değilse kefil talep etmiyor. Kredi kullanımı için bankanın kredi danışmanlıklarına başvurabilirsiniz. Maaş ya da gelir belgesi ve kimlik yeterli olacaktır. Bankalar telefon bankacılığı ya da online olarak da kredi başvurusu kabul ediyor. Bu yöntemlerden birini seçerek kefilsiz kredi alabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi İçin Aranan Özellikler

Kredi kullanacak kişinin kredi puanın yeterli seviyede olması bankaların aradığı ilk özellik. Kredi puanına göre risk taşımayan banka müşteri kredi kullanabilir. Bunun dışında banka borç durumunu sorgular ve kredi kullanacak kişinin çalışıp çalışmadığı, bulunduğu yerde ne kadar süredir çalıştığı üzerinde durur. Bu aranan özellikleri taşıyan banka müşterisi kefilsiz olarak kredi kullanabilir. Bu şartlar bankadan bankaya tüm bankalar bu özellikleri müşterinin taşımasını bekler.

 

Kefilsiz Kredi Başvurusu sayfası 16/08/2018 16:22:17 tarihinde 16771 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri