Anasayfa / Genel / Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar, Türkiye’de acil nakit ihtiyaçlarında bankaların kapısı çalınarak kredi başvurusu yapılmaktadır. Özellikle düşük faizle kredi veren bankaların yanı sıra masrafsız kredi veren bankalar da son dönemlerde oldukça rağbet görmeye başlamıştır. Belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında Ziraat Bankası, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası gibi önemli bankalar maaş bordrosuz yani belgesiz krediyi kesinlikle vermezler. Ancak bu durum karşısında bazı bankalar kefilsiz senetsiz, gelir belgesiz kredi verebilmektedir. Bu doğrultuda bazı bankalar herhangi bir geliri olmayan kişilere de kredi verebilirler.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALAR

Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar arayışına girdiyseniz bu sayfamızı dikkatli şekilde inceleyebilirsiniz. Nkolaykredi.com.tr, Enpara.com, Cebteteb.com.tr,  dijitaldeniz.com gibi internet bankaları belgesiz kredi verebilmektedir. Yine bu kuruluşlar hali hazırda bankaların internet şubeleri olduğu için güvenilir bir şekilde kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Örnek olarak Enpara.com QNB Finansbank’ın, Nkolaykredi ise Aktifbank’ın alt kuruluşlarıdır. Yine de bu bankalara kredi başvurusu yapmadan önce belirtilen şartları iyi incelemeli ve bu doğrultuda başvurunuzu yapmalı, işinizi şansa bırakmamalısınız.

Maaş Bordrosuz Olmadan Kredi

Maaş bordrosu olmadan kredi alabilir miyim diye merak edenler için, bordrosuz kredi veren bankaları yukarıda paylaştık. Bunların yanı sıra herhangi bir yerden ek gelir sahipleri de Ziraat Bankası, TEB, Akbank, Finansbank, Vakıfbank gibi bankalardan kredi alabilmektedir. Özellikle kira geliri gibi gelirleri bankaya sunarak kredi çekebilirsiniz. Aynı zamanda ipotek karşılığı da bankalardan kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Yine maaş bordrosu olmadan kredi almak için pek çok yol bulunmaktadır. Bunun için yukarıda sizlere önerilen internet bankacılığı sitelerini ziyaret etmenizi önerebiliriz. Maaş bordrosu, çoğu bankaların kredi değerlendirme sisteminde yer alsa da bazı bankalar maaş belgesi olmadan da kişilere ihtiyaç kredisi verebilmektedir. Bazı dönemlerde emeklilere faizsiz kredi, kredi notu düşüklere kredi ve ertelemeli kredi avantajlarından sizler de yararlanabilirsiniz.

ENPARA.COM GELİR BELGESİZ KREDİ

QNB Finansbank’ın alt kuruluşu Enpara.com’da 48 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla gelir belgesiz kredi çekebilirsiniz. Herhangi bir kesinti ve masraf olmadan kredi kullanabileceğiniz adres olan Enpara’dan güvenerek kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Enpara’da daha önce bir hesap açmadıysanız başvuru yaptıktan sonra adresinize istediğiniz zaman bir personel yönlendirilerek gerekli evraklar hazırlanıyor. Siz de yukarıda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalar ile hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Kefilsiz kredi veren bankaların belgesiz kredi avantajlarından yararlanarak, düşük faiz oranları ve uzun dönem ödeme koşulları ile avantajlı kredileri kullanabilirsiniz. Enpara sitesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve siz de gelir belgesiz, kefilsiz kredi kullanabilirsiniz.

İNG BANK BELGESİZ KREDİ

Gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında yer alan ING Bank ile siz de hiçbir belge sunmadan 50.000 TL’ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi faiz oranları 1,69 seviyesinde ve diğer bankalardan düşük olarak sunulmaktadır. 48 aya varan vadeler ile siz de ING Bank’tan belgesiz kredi başvurusunu hemen yapabilirsiniz. 50.000 TL 48 ay vadeli belgesiz kredi için aylık taksit tutarı 1,639 TL olmaktadır.


İng Bank belgesiz kredi hesaplama


Kredi miktarı


Vade


Faiz Oranı


Aylık Taksit Tutarı


10.000 TL


48 AY


1,69


328 TL


20.000 TL


48 AY


1,69


656 TL


50.000 TL


48 AY


1,69


1,639 TL

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler sayesinde belgesiz kredi veren bankalar 2018 yılında kolaylıkla kredi alabilirsiniz. Sizler için İNG Bank’ın gelir belgesiz kredi hespalamasını da güncelleyerek sizlere sunduk. Hemen kredi başvurusu yapabilir ve hiçbir belge olmadan ihtiyaç kredisini kullanabilirsiniz. Ayrıca konu içeriğinde yer alan ilgili konulara da göz atarak, bu konuyla alakalı daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Kefilsiz Belgesiz Kredi Veren Bankalar sayfası 16/08/2018 11:53:31 tarihinde 60269 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Kredi Kartı Limit Arttırma Yolları

Kredi Kartı Limit Arttırma Yolları, Kredi kartı limiti arttırma işlemleri sayesinde siz de kredi kartınızın limitini yükseltebileceksiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri