Anasayfa / Genel / Kamu Çalışanlarına Kredi

Kamu Çalışanlarına Kredi

Kamu Çalışanlarına Kredi, Bazı bankalar devlet dairelerinde ve kamuda çalışan personele özel olarak kampanyalı kredi imkânları sunuyor. Kamu Çalışanlarına Krediözel olarak hazırlanmış ve başlatılmış olan bu kampanya sayesinde kamu personelleri, kullanmış oldukları kredilerde özel sektör çalışanlarına göre daha düşü faizler öder ve bu krediler için dosya masrafından muaf tutulurlar. Bu nedenle kamuda çalışan personellerin nakde ihtiyaçları olduğu zamanlarda bu ihtiyaçlarını kredi çekerek gidermek istedikleri takdirde, kredi başvurusu yapmadan önce mutlaka kamu çalışanları için hazırlanmak olan kredi seçeneklerini incelemeleri ve bu incelemeler doğrultusunda kredi başvurusunda bulunmaları kendilerinin avantajına olacaktır.

Kamu Personeline Hangi Bankalar Kredi İmkânı Sunuyor?

Kamuda çalışan kişiler için çoğunlukla Halk Bankası ve Vakıflar Bankası müşterisi olan personellere dosya masrafsız ve düşük faizli kredi imkânı sunuyor. Bunun yanında Yapı Kredi Bankası, Denizbank ve Ziraat Bankası gibi bankalarında kamu personeli için düşük faizli ve dosya masrafsız kredi kampanyaları mevcuttur. Ancak her bankanın faiz oranı bankaya göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kamu çalışanlarının kredi başvurusu yapmadan önce bu seçenekleri detaylı bir şekilde incelemeleri ve buna göre başvuruda bulunmaları gerekir. Dosya masrafsız krediler dosya masrafı olan kredilere göre bir kaç puan daha fazladır. Bu sebepten dolayı kişilerin kredi kullanımı yapmadan önce detaylı bir kredi araştırması yapmaları ve kendi bütçeleri için en uygun faizli kredileri seçmeleri daha sağlıklı olacaktır.

 

Kamu Çalışanlarına Kredi sayfası 16/08/2018 16:25:30 tarihinde 36718 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri