Anasayfa / Genel / İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat
İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat

İhtiyaç kredisi, tatillerinizde, düğün masraflarınızı karşılamada ya da eşyalarınızı yenileme gibi acil nakit ihtiyacınız olan durumlarda tüketicilere sunulan bir kredi türüdür. Ziraat Bankası kişiye özel ödeme planları ve uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredisi çekmek istendiğinde akla gelen kurumların başında gelmektedir.

En Fazla Ne Kadar Kredi Çekebilirim?

Bu soruya net bir cevap vermek mümkün olmayacaktır. Çekebileceğiniz maksimum ihtiyaç kredisi sizin geliriniz ile orantılı olarak banka tarafından belirlenecektir. Ek gelirimizin bulunması durumunda daha fazla ihtiyaç kredisinden yararlanmanız mümkündür.

İhtiyaç Kredisi Ödeme Planları Nasıl Oluşturulmaktadır?

Ödeme planlarınızın sizin geliriniz ile orantılı olacak şekilde, ödemeyi düşündüğünüz vadeye göre oluşturulacaktır. Çekmeyi düşündüğünüz Ziraat ihtiyaç kredisi ödemeyi düşündüğünüz vadeye göre belirli bir faize tabi tutulacak ve bankaya ödemeniz gereken bu tutar ödemeyi düşündüğünüz vadeye bölünerek aylık ödeme planları oluşturulacaktır.

İhtiyaç Kredisi Nasıl Hesaplanmaktadır?

İhtiyaç kredisini hesaplamak için bankaya gitmenize gerek yok. Online olarak ihtiyaç kredinizi kolayca hesaplayabilir; kendinize ödeme planı çıkarabilirsiniz.

  1. Ziraat Bankası’nın web sitesine girerek, kredi türleri arasından ihtiyaç kredisini seçiniz. (Kredi türleri arasında konut kredisi, araç kredisi, ihtiyaç kredisi gibi türler yer alacaktır. )
  2. Kredi türü seçiminizi yaptıktan sonra çekmeyi düşündüğünüz tutarda krediyi kutucuğa giriniz. (Örneğin 20.000 TL)
  3. Ödemeyi düşündüğünüz vadeyi ay ya da yıl olarak giriniz. (5 yıl, 60 ay gibi)
  4. Ödeme sıklığınızı seçiniz. (Her ay, 3 aya bir gibi)
  5. Daha sonra hesapla butonuna basınız.
  6. Hesapla işleminden sonra karşınıza ödeme planı, bankaya ödeyeceğiniz kredi tutarı, faiz bilgileri ile ilgili tüm bilgiler çıkacaktır.

Gerçekleştireceğiniz bu ihtiyaç kredisi hesaplama Ziraat işleminin ardından çekeceğiniz ihtiyaç kredisi ile ilgili olarak tüm bilgilere kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

 

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

 

İhtiyaç Kredisi Hesaplama Ziraat sayfası 16/08/2018 20:11:05 tarihinde 98151 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri