Anasayfa / Genel / Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti

Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti, Siz de Halkbank atm’lerini kullanarak 7/24 para çekebilirsiniz. Peki Halkbank atm para çekme limiti 2018 yılında ne kadardır ve günlük limit arttırma yapılabilir mi?

Ülkemizde hizmet veren devlet bankaları arasında yer alan Halkbank’ın Türkiye’nin her yerinde şubeleri ve atm’leri bulunmaktadır. Siz de istediğiniz zaman bu atm’lere giderek para çekme, para yatırma, eft, havale gibi pek çok bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank Atm para çekme limiti 2018 yılında güncellenmiştir, siz de bu limitler dahilinde her gün para çekim işlemi yapabilirsiniz. Atm’lerin tüm müşteriler için kullanılabilir olması amacıyla da günlük işlem limit kısıtlaması getirmektedir.

HALKBANK GÜNLÜK PARA ÇEKME LİMİTİ

Halkbank atm’lerinde günlük para çekme limiti 1.500 TL olarak belirlenmiştir. Siz de 1.500 TL’ye kadar gün içerisinde para çekim işlemlerinizi yapabilirsiniz. 1.500 TL üzerinde para çekmek istiyorsanız ilk olarak bu limiti kullanmalı ve bir dier günü beklemelisiniz. Bir diğer alternatif ise Halkbank şubelerine giderek istediğiniz miktarda para çekimi yapabilirsiniz. Örnek olarak saat 23:59’a kadar yaptığınız çekim işlemleri saat 00:00’dan sonra limit güncellemesi yapılacaktır. Diğer yandan, bir atm’den 1500 TL tutarında para çekimi yaptıysanız başka bir atm’den aynı hesapla para çekimini aynı gün yapamazsınız, işlem kısıtlaması yani bir günlük bloke konulacaktır. Örnek olarak aynı gün 1300 TL tutarında bir para çektiyseniz aynı gün çekebileceğiniz maksimum para miktarı 200 TL olacaktır.

HALKBANK ATM PARA YATIRMA LİMİTİ

Madeni paraları bankamatikler kabul etmediği için kağıt banknotları atm’ye yatırmalısınız. Herhangi bir para yatırma limiti Halkbank’ta bulunmuyor ancak belli bir tutara kadar parça parça paranızı yatırmanısınız. Bu uyarı da zaten Halkbank atm’lerinde bulunmaktadır. Siz de Halkbank atm para çekme limiti dahilinde gün içinde para çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Halkbank ATM Günlük Para Çekme Limiti sayfası 17/10/2018 1:01:53 tarihinde 12700 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı