Anasayfa / Genel / Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi, Önemli devlet bankalarından olan Halk Bankası, kullandırdığı ihtiyaç kredileri ile anlık nakit ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyor. Özellikle faiz oranları konusunda birçok bankaya göre avantajlı olan Halk Bankası, vade seçeneği bakımından da ön plana çıkıyor. Doğrudan banka şubelerine giderek hızlı şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın müşterisi olan kişiler ise internetten ya da cep telefonlarından online olarak ön başvuru alabilir.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İhtiyaç kredilerinde belirlenen faiz oranlarının, bankalara göre farklılık gösterdiği biliniyor. Özellikle bazı bankalarda faiz oranı %1,50’lerin üzerine çıkıyor. Halk Bankası ihtiyaç kredisiiçin uygulanan faiz oranı ise %1,33 gibi uygun bir seviyededir. Güncel faiz oranları baz alındığı zaman Halk Bankasının en düşük faiz veren bankalardan birisi olduğunu görüyoruz.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi Vade Seçenekleri

Halk Bankası üzerinden çekeceğiniz kredilerde uygulayabileceğiniz maksimum vade sayısı 48 aydır. Ancak daha yüksek miktarda bir kredi kullanacak olan kişiler, bankaya vade sayısının yükseltilmesi konusunda başvuru yapabiliyor. Alacağınız kredilerde uygulanabilecek minimum vade sayısı ise 3 ay olacaktır.

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi İstenen Belgeler Nelerdir?

Şubelerden başvuru yapacak kişilerin öncelikle nüfus cüzdanını yanında bulundurması gerekiyor. Sonrasında çalışma şekline göre gelir belgenizi edinmeniz gerekecektir. Ücretli olarak çalışan kişiler son 3 aya ait maaş dökümünü, emekli olanlar ise emeklilik belgelerini bankaya beyan edebilir. Sonrasında bankadan bir kredi başvuru formu alarak doldurmanız ve tekrardan bankaya teslim etmeniz gerekiyor.

 

Halk Bankası İhtiyaç Kredisi sayfası 16/10/2018 19:11:43 tarihinde 34204 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı