Anasayfa / Genel / Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste)

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste), Ev hanımları, sigortasız çalışanlar, sabit geliri olmayanlar, geliri olup da gelirini kanıtlayamayanlar ya da herhangi bir işte çalışmayan tüketiciler bankalardan kredi alma konusunda zorluk çekiyorlar. Bu yazımızda bu durumda olanlara kredi kullanımı konusunda çare olabilecek bazı fikirler vermeye çalıştık.

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Kullanılır?

Bankalardan kredi alabilmenin ilk şartı sabit bir gelire sahip olmaktır. Çünkü bankalar, geliri olmayana ya da gelirinin belgeleyemeyen kişileri riskli müşteri olarak görür. Sigortasız olarak çalışıyorsanız, sabit bir maaşınız yoksa gelir belgesiz kredi kullanabilmek için aşağıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

Ek Gelir Beyanı ile Bordrosuz Kredi Kullanmak

Banka kredisi kullanabilmeniz için mutlaka bir ek gelire ya da mal varlığına sahip olmanız gerekir. Mevduat faizi, kira gibi ek gelirlerinizi bankalara beyan ederseniz kredi kullanma ihtimaliniz artacaktır. Kira gelirinizle kredi başvurusu yapmak isterseniz; kira kontratı ve kiraya verilen taşınmazın tapusu ile bankalara başvurabilirsiniz.

Mevduat faizi geliriniz varsa ve bu gelire dayanarak kredi kullanmak istiyorsanız; mevduata dair hesap cüzdanıyla bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Taşınır – Taşınmaz İpoteği ile Gelir Belgesiz Kredi Kullanmak

Gelir belgesiz kredi kullanmanın bir yolu da bankalara bir taşınırı – taşınmazı teminat göstermektir. Ev, arsa, iş yeri gibi taşınmazlara ve otomobil, kamyon, iş makinesi gibi mallara sahipseniz; banka ipotekli kredi kullanabilirsiniz. Neredeyse bütün bankalar gayrimenkul ipotekli kredi veriyor.

Hiçbir Mal Varlığı ve Geliri Olmayan Kişiler Kredi Kullanabilir Mi?

Hiçbir mal varlığı ve geliri olmayan bir kişinin bankalardan kredi alabilmesi, bırakın krediyi kredi kartı alabilmesi bile imkansızdır. Ancak uzun yıllardır kredi kartı kullanıyorsanız ve kredi kartı ödemelerinizi hiç aksatmadıysanız; kredi kartını kullandığınız bankaya kredi başvurusu yapmanız mantıklı olabilir. Ama kredi alma ihtimalinizi çok düşük olacağını da belirtmekte fayda var.

Gelir ve mal varlığı olmayan kişiler, sabit geliri olan ya da taşınır – taşınmaz mal sahibi olan bir yakınını bankaya kefil olarak gösterebilir. Bu şekilde kredi kullanma ihtimaliniz daha yüksektir.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Gelir belgesi istemeden yani bordrosuz kredi veren bankalar şunlardır:

  • Enpara.com
  • Cepteteb
  • ING Bank
  • Nkolaykredi.com.tr
  • Denizbank

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Güncel Liste) sayfası 17/10/2018 1:00:35 tarihinde 76952 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı