Anasayfa / Genel / Faizsiz Ev Kredisi

Faizsiz Ev Kredisi

Faizsiz Ev Kredisi, 2017 yılının şubat ayından itibaren ev sahibi olmak isteyen kişilere emlak Gyo tarafından sıfır faizli ev kredisi imkanı sunuluyor. Faizsiz ev kredisi nasıl alınır sorusu çoğu kişinin kafasını karıştırır. Ancak ev kredisi kullanmak isteyen kişilere altmış ay vade imkanı ile sadece dokuz banka tarafından faizsiz kredi imkanı sunuluyor.

Yirmi Yıl Vadeli Faizsiz Ev Kredisi Nasıl Alınır?

Emlak Gyo’un sponsor olduğu ve 2017 yılının şubat ayının başında hayata geçirilen ve ev sahibi olmak isteyen kişilere %yirmi beş peşinat imkanı ile tüm müşterilere yirmi yıl vade ile sıfır faizli ev kredisi imkanı sunulacak. Ancak hayata geçirilen bu uygulama ile peşinatı az veren kişilere faiz oranı farklı oran ve miktarlarda uygulanacaktır. Normal zamanlarda ev sahibi olmak isteyen kişilerin bankalardan kredi kullanımı esnasında bankacılık denetleme ve düzenleme kurumu şartlarına göre ev fiyatının yüzde yirmisinin peşinat olarak vermesi şarttır.

Ayrıca banklardan kullanılacak olan kredi faiz oranları da oldukça yüksektir. Ancak bu uygulama ile yüzde ona kadar inen peşinat imkanına kavuşuyor ve düşük faizli kredi kullanmak isteyen kişilere düşük faizli ev kredisi imkanı sunuluyor. Bu uygulama iki bin on altı yılından hayata geçirilmiş ve o zaman satışlarda oldukça artış sağlanmıştır. Tekrardan hayata geçirilen bu uygulama ile ev sahibi olmak isteyen bir çok vatandaşa faizsiz ev kredisi imkanı sunulacak.

 

Faizsiz Ev Kredisi sayfası 17/10/2018 1:03:00 tarihinde 86287 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı