Anasayfa / Genel / Evde Bakım Parası

Evde Bakım Parası

Evde Bakım Parası, 2022 maaşı % 50 üzeri engeli bulunan ve 18 yaşının üzerinde olup herhangi bir geliri olmayan kişilere devlet tarafından verilen maaş olmaktadır. Fakat engelli kişiye bakan bireyler tarafından bu maaş hiç de iç açıcı gibi bulunmamaktadır. Böylece her banka 2022 maaşına bazı kredi imkânı tanımamaktadır. Fakat maaşı aldığınız bankadan yine de kredi alma olanağı öbür bankalarla karşılaştırılırsa daha fazla bir durumdadır. Bu konu da maaşın alındığı banka ile gidip gelmeler de bulunulabilir.

Kredi alabilmek için elbette kredi notunuzun çok olması sadece bir ön koşuldur. Banka kredisi borçları yüzünden kara listede olmamanız da kredi alabilmenizi kolaylaştıracak olan bir etken ve önemli konumdur. Engelli maaşı ile maaşta ki tutarın 3 de birinin 46 misline varan kredi çekme olanağına sahip bir durumdasınız. Maaşın tutarını üçe bölüp 46 ile çarparak alabilinen kredi tutarını hesaplamak mümkündür. Evde bakım parası ile ya da 2022 maaşıyla kredi çekilir.

Bankalar Kefilsiz Kredi Veriyor Mu?

Başvuru için gelir belgesi, fotoğraf ve kimlik varsa ehliyetiniz gibi evraklar hazır da bulundurmakta fayda var. Bankalar krediyi maalesef kefilsiz vermemektedir. Bu yüzden düzenli bir maaşı bulunan bir tanıdığınızı kefil göstermek Kredi alacakların lehinize olacaktır. Daha da iyisi kamu çalışanı bir tanıdık varsa bu anlam da daha çok işe yarayacak bir konum da bulunacaktır.

 

Evde Bakım Parası sayfası 16/08/2018 16:25:25 tarihinde 76029 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri