Anasayfa / Genel / En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları , En Çok Bonus Veren Kredi Kartları, Kredi kartı size bağlı özelliklere göre en iyi ya da en kötü kredi kartı olabilir ve Aslında istenilen imkânları veren kredi kartı sizin en iyi kredi kartıdır. Bu yüzden harcamalarınıza göre en iyi kredi kartını seçmek gerekmektedir. Şayet çok seyahat eden biri iseniz bunun için en çok mil puan kazandıran kredi kartlarına yönelmekte fayda var. Bazı bankaların aynı kredi kartları fakat kredi kartı ücreti bazısı bulunmazken bazısında kredi kartı ücreti bulunmakta. Bankaların kart aidatı almış olduğu kartlarda daha çok avantaj sağlıyor.

Örneğin İş bankası aidatsız kartta taksit yapabilme imkânı var fakat taksit için ek bir ücret alınmaktadır. Ama Kart Aidatı alınan kredi kartında taksit imkânı ücretsiz olarak sunulmakta. İşyeri taksit vermese dahi tek çekim ile yapılan alışverişler sonrası bankalar hemen size ücretsiz taksitlendirmeler için mesaj atıyor.

Bankaların Yaptıkları Kampanyalar

Garanti American Express Card 300 TL Bonus vermektedir. Akbank Axess Card 150 TL bonus veren kartlar arasındadır. Daha çok müşterisi bulunan ve köklü bankaların kartları tabi ki daha avantajlı görülebilir fakat fazla bonus kazanmak asıl önemli olan bankaların yapmış oldukları kampanyalarını takip etmektir. Kampanyalar güncel bir şekilde takip edilmelidir. Normal yapılan alışverişlerde kazanılan Extra bonuslar çok cüzi olan rakamlardır. Fakat bankaların bonus kazandıran kampanyalarını sürekli takip edilirse oldukça güzel rakamlara ulaşmak mümkündür.

 

En Çok Bonus Veren Kredi Kartları sayfası 16/08/2018 16:22:15 tarihinde 35427 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri