Anasayfa / Genel / Credit Agricole

Credit Agricole

Credit Agricole, Dünyaca ünlü bir kredi finansman kuruluşu olan Credit Agricole ilk olarak Aralık 2003 tarihinden itibaren açmış olduğu temsilcilik ofisi ile Türkiye’de hizmet vermiş ve ardından 2012 yılından itibaren Standart Chartered bünyesinde katılarak konumunu Temsilcilik Ofisinden, Yatırım Bankacılığına geçiş yapacak şekilde değiştirmiştir. Yıllardır Avrupa’da edindiği kredi finansmanı ve kredi sağlama kuruluşu olan Credit Agricole, ilk şubesini İstanbul Beşiktaş’ta açmış ardından bünyesine katıldığı Standard Chartered ile günümüze kadar devam ettirmiş ve geleceğe emin adımlar ile ilerlemektedir.

Tarihçe

1907 yılında İngiltere Londra’da kurulan Standart Chartered finans kuruluşu, sürekli gelişen ve büyüyen yapısı ve yapmış olduğu yenilikler ile Avrupa’nın birçok Ülkesinin yanı sıra Ülkemizde de başarı ile hizmet vermektedir. Sağlamış olduğu banka hizmetleri ile Avrupa genelinde bir sektör hedefleyen kuruluş, aynı zamanda bu bağlamda varlığını sürdüren Şirket ve Sektörlere de farklı portföy ve yatırım olanakları sunuyor. Bu bağlamda hizmet politikasını en çok tercih edilen Finans Kuruluşu olarak belirleyen Standart Chartered kurumsal kimliğe hitap eden ve büyümeyi hedefleyen tüm iştirakleri destekliyor ve onların Deniz aşırı ticaret ve para akışlarını gerçekleştiriyor.

Hizmetler

Genel anlamda Kurumsal Firmaların finansman ve para akışlarını gerçekleştiren Banka, aynı zamanda Kredi temini, yatırımlar ve farklı portföylerde kazanım seçenekleri sunuyor. Para yönetimi, kredi ve bankacılık ile ilgili tüm konuların yanı sıra İş Ortaklarına prestijli bir hizmet sunan kuruluş, 1907 yılından günümüze kadar olan tecrübesini bu şekilde harmanlayarak ayrıcalıklı bir Finansman ve hizmet sağlayıcı konumunda.

 

Credit Agricole sayfası 16/08/2018 16:10:05 tarihinde 13726 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri