Anasayfa / Genel / Borçları Tek Bankada Toplamak

Borçları Tek Bankada Toplamak

Borçları Tek Bankada Toplamak, Banka müşterileri, bankacılık ürünleri kullanımından doğan borçları için; kendi belirledikleri günlerde, birden fazla ödeme yapabiliyor. Farklı bankalara ya da bankacılık ürünlerine olan borçlar; müşterilerin daha fazla faiz ödemesine ve kredi puanlarının aşırı borçlanmadan ötürü düşmesine neden olabiliyor. Bu tarz sorunlar yaşayan banka müşterileri; borç transfer kredisi başvurusu yaparak, dağınık bankacılık borçlarını (kişisel borçlar ya da bankalar dışındaki kurum borçları krediye dahil edilmiyor) tek kredide toplayabiliyor.

Borç Transfer Kredisi Genel Şartları

Borç transfer kredisinden yararlanmak isteyen banka müşterilerinin; kredi puanlarının ve düzenli gelirlerinin, borç transfer kredisi kullanmaya elverişli olması gerekiyor. Yasal takip sürecinde olan müşteriler için olumsuz sonuçlanan kredi başvurularında; müşterilerin tüm bankacılık borçlarını, ilgili banka personeli ile paylaşması gerekiyor. Borç transfer kredisinde; vade süreleri ve üst limitler, bankalara göre değişiklik gösterebiliyor.

Borç Transfer Kredisinde Sistem Nasıl İşliyor?

Kredi başvurusu; olumlu sonuçlanan müşteriler, kredi tutarlarını elden teslim alamıyor. Kredi tutarları; başvuru aşamasında belirtilen bankacılık ürünlerine, EFT yöntemi kullanılarak gönderiliyor. Borçlarının tamamı ödendiğinde; müşterilerden, söz konusu borçlarını kapattığına dair makbuz talep ediliyor. Borçlarının bulunduğu banka şubelerine giden müşteriler; kredi, kredi kartı ya da KMH borçları için kapatma işlemi gerçekleştirdikten sonra, kendilerine verilen makbuzları kredi kullandıkları bankaya iletiyor. Makbuz işlemlerini tamamlayan banka müşterileri; tüm borçları için, sadece kredi kullandıkları bankaya ödeme yapıyor.

 

Borçları Tek Bankada Toplamak sayfası 16/08/2018 16:39:00 tarihinde 1676 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri