Anasayfa / Genel / Bitcoin Ne Olacak?

Bitcoin Ne Olacak?

Artık dünyanın her yerinde ortak bir konu konuşuluyor bitcoin. Kriptolu para birimi Bitcoin herkesin beklediği üzere önemli bir gelişme gösterdi ve yatırımcısını haklı çıkardı. 10 yıldır her sene kendini biraz daha geliştiren bitcoin birkaç yıl içinde beklenin de üstüne çıkarak çok hızlı bir atılım ile beklenen tavan fiyatları aştı. Bu gelime bitcoine Amerikan borsasında sağlam bir yer, kendine ait hacmi milyarlarca dolar ile ölçülen bir borsa ve hergün yeni bir sektörde kullanım getirdi. Bugüne kadar bitcoine yatırım yapanlar özellikle birkaç sene önce alanlar çok kazanmayı başardı. Bitcoin’i yeni yeni anlayıp para kazanacaklarda ise bitcoin daha ne olur gibi bir soru ortaya çıkardı. Bu sorunun cevabını elinde bitcoin olan yatırımcılarda merak ediyor.

Bitcoin Geçmişi, Bugünü

Bitcoinin ileride geleceği noktalar ile ilgili karar vermek öndeyi de bulunmak için bu kriptolu para biriminin bugüne kadar geldiği seviyeleri yükselişini incelemek gerekiyor. Bitcoin 10 yıl önce kimsenin tanımadığı, değeri olmayan bir para birimi olarak ortaya çıktı. İlk açıldığında birkaç dolar ile onlarca bitcoin almak mümkünken bu sene bitcoin 40 bin dolar barajını gördü geçti. Bu ilerleme diğer yatırım kanalları ile karşılaştırıldığında farkını ortaya koyuyor. Bitcoin hala bir çok yerde alım satım için geçerliliği olmayan biri para birimi fakat kullanım alanı sürekli artıyor. Birçok şirket artık bitcoin ödemesi kabul edeceğini açıklıyor. Bu gelişmeler bitcoin ne olacak sorusuna cevap niteliğinde.

Bitcoin İle Geleceği Nokta Ve Yapılması Gerekenler

Bitcoin bu güne kadar yatırım uzmanlarını bir açıdan haklı çıkartırken bir açıdan şaşırttı. Bütün uzmanların ortak düşüncesi bu kriptolu sanal para biriminin büyüyeceği gelişeceği şeklindeydi .Yatırım uzmanlarını şaşırtan nokta ise bu kadar çabuk olması. Bu kadar hızlı bir gelişme Bitcoinin ne olacağı ile ilgili çok önemli ipuçları veriyor. Her yatırım kanalında beklendiği üzere bitcoinde zaman zaman ufak tefek inişler yaşayacaktır. Bu çok olası bir durum . Yatırım uzmanları ortak düşüncesi sabırlı olmak ve bitcoinlerin elde tutulması. Bitcoin fiyatları daha da artacak. Bu konuda hiçbir şüphe yok.

Bitcoin Orta Ve Kısa Vade

Bitcoin uzun vadede kazandıracağı kesinlik kazanırken kısa ve orta vadede ne olacağı da merak ediliyor. Kısa vadede yatırımcısını yine de güldüreceği düşünülen bitcoin için beklenen tavan fiyatlar şu an için 60 binin üstünde. Yatırımcılar ne kadar ellerinde bitcoin tutarsa bundan o kadar karlı çıkacaklar.

 

Bitcoin Ne Olacak? Oranları sayfası 16/08/2018 17:39:26 tarihinde 93185 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri