Anasayfa / Genel / Bitcoin Fiyat Grafiği

Bitcoin Fiyat Grafiği

Yatırımcılar için son birkaç yıl büyük değişimlerin olduğu yıllar oldu. Artık yatırımcılar alışık olunan yatırım araçlarının çok dışında seçenekleri değerlendiriyor. Fonların, hisselerin dışına çıkan yatırımcılar şu anda en çok ilgiyi bitcoin gösteriyor. Bitcoin 2017 ile daha büyük bir kitlenin bildiği kavram oldu. Bitcoin fikri yaklaşık 10 yıllık bir geçmişe sahip. Bu süre içinde her gün biraz daha sütüne koymayı başaran bitcoin geldiği noktada en karlı bir yatırım aracından biri olarak görülüyor. Bitcoin grafiklerini inceleyerek ne kadar karlı bir yatırım olduğunu herkes rahatlıkla anlayabilir.

Bitcoin Nedir Nasıl Bir Yatırım Aracıdır

Bitcoin yüzde yüz sanal olan tamamen net üzerinde dönen elle tutulamayan bir para birimi. Kriptolu para birimi olarakta bilinen bitcoin geleceğin parası olarak lanse ediliyor. İlk kurulduğu günden itibaren geleceği nokta ile ilgili fikirler söz konusu olsa da yatırım uzmanları için bu kadar kısa sürede böyle bir yükseliş şaşırtıcı oldu. Herkesin sanal para birimi dendiğinde aklına ilk gelen bitcoin. Fakat şu anda piyasada bitcoin ile beraber yüzlerce altcoin her gün işlem görüyor. Bu durum küçük, büyük bütün yatırımcıların en çok zorlandığı konulardan biri bitcoin daha ne kadar yükselir, düşüler ne ifade ediyor vb. Bu sorular ile ilgili doğru yanıtla için geçmiş ve yakın zamandaki grafikleri incelemek yeterli.

Bitcoin Geçmişten Bugüne Grafiği

Bitcoin 10 yıl önce ortaya çıktığında hiçbir yerde kabul geçerliliği olmayan bir fikir olarak algılanan para birimi idi. İlk 3 sene içinde belirli bir kitlenin ilerisi için iyi bir düşünce olduğunu kabul etmesi ile değer almaya grafiğinde de yükseliş gözlemlenmeye başladı. 3 sene ile 7 sene arasında alım satımda kısıtlı olarak başlayan bitcoin değer grafikleri biraz daha yükseldi. Bu süre zarfında küçük düşüler her konuda olduğu gibi bitcoinde de görüldü. Fakat herkesin ortak düşüncesi grafiklerdeki bu küçük düşüşlerin dikkate alınmaması bitcoini ileriye dönük bir yatırım olarak düşünmesi.

Bitcoin Bugün Ve İlerisi İçin Değer Grafiği

Bitcoin ile ilgili bugün ki grafikler incelendiğinde rakamların tavan yaptığını görüyorsunuz. Hali hazırda hala kullanıma açılacak sayısız yer olması bitcoinin ilerideki grafiklerinde daha çok rekor kıracağının göstergesi. Bitcoin ve alt coinler günlük gelişmeler ile birkaç puan aşağı yukarı oynamalar yapsa da güvenilir yatırımcıların çok iyi bildiği bir gerçek, bitcoin uzun vadede kesinlikle yatırımcısına büyük paralar kazandıracaktır.

 

Bitcoin Fiyat Grafiği sayfası 16/08/2018 17:39:17 tarihinde 92239 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri