Anasayfa / Genel / Belge istemeden Kredi Veren Bankalar

Belge istemeden Kredi Veren Bankalar

Belge istemeden Kredi Veren Bankalar, Günümüzde hemen hemen herkes kredi çekmekte. Gerek yatırım amaçlı gerekse acil ihtiyaçların karşılanması hususunda bankalar vatandaşlara kredi vererek yardımcı olmakta. Önceden her banka vatandaşlara kredi verirken bir takım belgeler istemekteydi. Ancak günümüzde birçok bankada bu uygulama ortadan kalktı. Bankacılık sistemin gelişmesi ve çeşitli önlemler sayesinde bazı bankalar artık belgeleri dert etmiyor. Üstelik belge istemeden kredi veren bankalar ülkemizin en önde gelen bankalarıdır. Bu bankalar arasında Denizbank, Türkiye ekonomi bankası, Akbank, ING bank ve Garanti bankası yer almakta.

Belgesiz Kredi Çekme İşlemi Nasıl Gerçekleşiyor?

Bankalar müşterilerine kredi verirken belge istemiyor ama müşterilerinden bazı şartları yerine getirmelerini istemekte. Denizbank 55 bin liraya kadar krediyi belgesiz verirken bu rakamı 36 ay vadeye bölüyor. Denizbank’tan belgesiz kredi alabilmek için cep telefonundan KREDİM yazarak Tc kimlik numarası ile 3280’e mesaj atılması gerekir. Banka kredi için müşterileri ile iletişime geçmekte. Türkiye Ekonomi Bankasından belgesiz kredi çekmek için ise CEPTETEB uygulamasının cep telefonuna indirilmesi gerekmekte. Daha sonra uygulamaya girilip kredi başvurusu yapılabilir. Akbank ise 20000 liraya kadar belgesiz kredi vermekte. Akbank’tan belgesiz kredi almak için Kredi yazarak 4425’e mesaj göndermek gerekir. Garanti bankasından belgesiz kredi almak için ise daha önceden kredi çekilmemiş olması ve müşterinin herhangi bir bankaya borcunun olmadığının kanıtlanması gerekir.

 

Belge istemeden Kredi Veren Bankalar sayfası 17/07/2018 11:28:10 tarihinde 24423 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Kredi Kartı Borç Ödeme

Kredi Kartı Borç Ödeme, Maliye Bakanlığı’nın 6163 sayılı Kanun ile Gelir İdaresi Başkanlığına vermiş olduğu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları