Anasayfa / Genel / Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları, Siz de bu sayfamızda yer alan bankaları karşılaştırarak bedelli askerlik kredisi faiz oranları, hesaplama tabloları ve aylık taksit ödemelerini inceleyerek hemen bedelli askerlik kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Bedelli askerlik yaklaşık olarak 7 aydır Türkiye’nin gündemini meşgul ediyordu, özellikle genel seçimlerde oldukça yüksek talep geldiğinden dolayı hükümet bu konuda çalışmalarını seçim vaadi olarak sunmuş ve seçimden sonra çalışmaların tamamlanacağı duyurulmuştu. 17 Temmuz’da hükümetin çalışmaları tamamlanarak bedelli askerlik bedelinin 15.000 Türk Lirası olduğu kesinleşti. 25 yaş üzerinde olan Türk vatandaşları 15.000 TL bedel ödeyerek askerlik görevini “bedelli” olarak gerçekleştirebilir. Aşağıda yer alan bilgiler ile bankaların bedelli askerlik kredisi faiz oranları ve hesaplama tablolarına göz atabilir, hemen başvurunuzu yapabilirsiniz.

BEDELLİ ASKERLİK FAİZ ORANLARI

Geçtiğimiz yıla göre faizlerde yükseliş devam etmektedir. Bedelli askerlik kredileri de “ihtiyaç kredisi” kategorisinde değerlendirildiğinden dolayı, bedelli askerlik faiz oranları da ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla eşdeğerdir. Yine de bazı bankalar bedelli askerlik kredisi kampanyası yaparak ihtiyaç kredilerine göre az da olsa düşük faiz oranı sunabilmektedir. Bedelli askerlikte yaş sınırının 25 üzeri olduğunu daha önce belirtmiştik. Siz de bu şartlara uyuyorsanız 15.000 TL para karşılığında askerlik görevinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bankalardan bedelli askerlik kredisi kullanabilmeniz için, bankaya bedelli askerlik yapılacağına dair belgeyi sunmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra kredi notunuzun ve kredi sicilinizin temiz olması gerekmektedir. Bankalar koşulsuz olarak kredi vermezler, geri ödeyebilecek kişilere kredilerini verirler. İşte bankaların bedelli askerlik için faiz oranları karşılaştırması;


Bedelli askerlik kredi faiz oranları 2018

 
Banka Faiz oranı (%)  

Ziraat Bankası

1,67
 

İş Bankası

1,70
 

Vakıfbank

1,75
 

ING Bank

1,74
 

QNB Finansbank

1,79
 

Odeabank

1,98
 

TEB

2,09
 

Garanti Bankası

2,09
 

Akbank

2,07
 

Bedelli askerlik kredisi kullanmak isteyen kişiler bankaları karşılaştırdıktan sonra en uygun faizli krediye hemen başvurusunu yapabilir. Yukarıda yer alan bedelli kredisi faiz oranları karşılaştırmasını inceleyebilir ve en uygun kredi veren bankayı tespit ettikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Bedelli Askerlik Kredi Faiz Oranları sayfası 16/10/2018 19:14:28 tarihinde 8280 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri | kombi bakımı