Anasayfa / Genel / Atm’den Döviz Bozdurma

Atm’den Döviz Bozdurma

Atm’den Döviz Bozdurma, Türkiye’de ki bankalara ait ATM yerlerinden döviz cinsinden para yatırabilmek ve çekebilmek için ilk önce bankanızda döviz hesabınızın olması gerekmektedir. Döviz hesabının da kredili mevduat hesaplarına uygulandığı zaman bankaların döviz verebilen uygun ATM noktalarından faydalanabilmektedir. ATM noktalarından döviz veren bankalara geçmeden hemen önce bankaların ATM borsa hizmetlerinde komisyon aldığını ya da bankaların her ATM noktalarında döviz alınamadığını belirmek gerekir.

HCBS Bank ATM noktalarından döviz çekmeye olanak tanıyan bankalardan biri de HCBS Bank’tır. HCBS ATM noktalarından üzerinde döviz işareti bulunan ATM noktaların kolay bir şekilde döviz çekilebilmektedir.

EURO Cinsinden Döviz Çekmeye İzin Veren Bankalar

1- Garanti Bankası: Dolar ve EURO cinsinden döviz çekilmesine izin verebilen Garanti Bankası günlük döviz çekim limitini en çok 2000 TL’ye denk gelen döviz cinsi miktarında vermektedir. Fakat her Garanti Bankası paramatikleri genel olarak döviz vermemektedir.

2 -TEB: TEB şubelerinden açılan döviz hesabı sonrası günlük en çok kullanılacak TL limiti kadar bir oranda döviz çekilebilmektedir.

3 -Finansbank: Finansbank’ın belli ATM yerlerinden döviz çekimi yapılmaktadır. Yine Finansbank’ta günlük çekilebilecek en çok TL limitinin karşılığı kadar döviz çekimi yapılmakta.

4 -Vakıfbank: En az 50 dolar ya da 50 EURO iken en çok 2000 dolar veya 2000 EURO çekebilme şansınız bulunmaktadır.

5 -İş Bankası: Türkiye’de en fazla ATM şubesine sahip bankalardan birisi olan İş Bankası’nın döviz çekilebildiği ATM noktaları öbür bankalara göre daha çoktur.

 

Atm’den Döviz Bozdurma sayfası 16/08/2018 16:22:12 tarihinde 34135 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri