Anasayfa / Genel / Akbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Akbank Hesap Bakiyesi Sorgulama

Akbank Hesap Bakiyesi Sorgulama, Hesap bakiyenizi kontrol ederek hem bütçenizi nakitinize göre ayarlarsınız, hem de olası güvenlik tehditlerine karşı önlem almış olursunuz. Siz de aşağıda yer alan bilgiler sayesinde, Akbank hesap bakiyesi öğrenme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilir, bakiyelerinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Akbank’ta bakiye görüntüleme sms ile, müşteri hizmetlerinden, ATM’lerden veya bir çok farklı kanaldan yapılabilmektedir.

AKBANK HESAP BAKİYE SORGULAMA

Akbank hesap bakiyenizi öğrenmek için farklı kanalları tercih edebilirsiniz. Aşağıda bunların hepsini maddeler halinde açıkladık. Akbank şubesine giderek, internet şubesinden, sms göndererek, müşteri hizmetlerinden veya atm’lerden hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Akbank’ta hesabı bulunan tüm müşteriler, istediği zaman hesap bakiyesi sorgulamasını ücretsiz olarak yapabilirler. Hesap bakiyenizi görüntüledikten sonra, eğer sizin yerinize yanlış bir işlem yapıldığını düşünüyorsanız veya bakiyeniz birben bire eksildiyse, bunu bankaya biran önce bildirmelisiniz. 7/24 istediğiniz zaman bakiyenizi ücretsiz bir şekilde öğrenebilirsiniz. Eğer cep telefonunuzdan bakiye kontrolü yapmak istiyorsanız, Akbank Direkt uygulamasını indirip kullanabilir veya sms göndererek hesap bakiyesini sorgulayabilirsiniz.

1. Müşteri Hizmetleri: Akbank müşteri hizmetleri 0850 222 2525‘i arayarak hesap bakiyenizi sorgulayabilirsiniz. Çağrı merkezine bağlandıktan sonra sırasıyla 2-2-2-0 tuşlarını kullanarak hemen hesap bakiyesi sorgulama işlemini yapabilirsiniz.
2. Sms ile: Akbank sms ile bakiye sorgulama yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan kısa mesaj bölümüne girdikten sonra Mobil yazdıktan sonra bu mesajı 4425’e sms gönderebilirsiniz. Hesap bakiye isteğiniz sonrasında Akbank uygulama linki tarafınıza sms ile iletilecektir. Akbank uygulamasını indirdikten sonra kolaylıkla bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
3. ATM’lerden: Akbank atm’lerine kartınızı taktıktan sonra “hesaplar” adımından bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
4. Akbank Şubelerinden: En yakın Akbank şubesine giderek hesap bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
5. Mobilden: Akbank Direkt mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirerek, uygulamaya giriş yaptıktan sonra bakiyenizi görüntüleyebilirsiniz.
6. İnternetten: Akbank internet şubesine (https://www.akbank.com) giriş yaptıktan sonra “hesaplar” sayfasından tüm bakiyelerinizi öğrenebilirsiniz.

Siz de bu sayfamızda yer alan bilgiler doğrultusunda, Akbank hesap bakiyesi sorgulama işlemini başarılı bir şekilde istediğiniz kanaldan gerçekleştirebilirsiniz. Bize kalırsa en kolay yöntem 5 ve 6. adımda yer alan internet şubesi üzerinden bakiye sorgulaması yapmaktır. Müşteri hizmetlerini aramak ve sıra beklemek vakit kaybı olacağından dolayı siz de akbank.com web sitesine girdikten sonra tüm bakiyelerinizi kontrol edebilirsiniz. Akbank’ta hesap bakiyesi görüntülemek için bir hesabınızın olması gerekmektedir.

 

Akbank Hesap Bakiyesi Sorgulama sayfası 16/08/2018 12:13:46 tarihinde 11351 numarası ile oluşturulmuştur.

Hakkında admin

İlginizi Çekebilir

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri

Akbank Banka Kartı Şifresi Alma Yöntemleri, Akbank’tan yeni bir banka hesap kartı almışsanız ve kart şifresini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Tema indir
gebelik haftası hesaplama | ehliyet yenileme | boğaz ağrısına ne iyi gelir | apandisit belirtileri | mtv hesapla | hamile kalmanın yolları | rüya yorumları tabirleri