10 bin lira ihtiyaç kredisi

10 Bin Lira İhtiyaç Kredisi

En uygun ödeme planı ile 10 bin lira ihtiyaç kredisi almak mümkün! Tek yapılması gereken bankaların faiz oranlarının birbiri ile kıyaslanmasıdır. Teknolojinin gelişmiş olması bu kıyaslamanın internet ortamında yapılabilmesini sağlar ki bu da kredi kullanmak isteyenler açısından son derece önemlidir. Çünkü her bankanın faiz oranı aynı değildir. Bu farklılık aylık ve toplam geri ödem miktarında kısaca geri ödeme planında değişikliklere yol açar. Yüksek faiz oranı uygulayan bankaların aylık ve toplam geri ödeme planının yüksek olduğuna şahit olunabilir.

 

İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Güncel

Ülkemizde hizmet veren onlarca bankanın varlığı ile ihtiyaç sahipleri diledikleri bankadan kredi kullanabilme imkanını elde ediyorlar. İhtiyaç kredisi faiz oranları güncelliği ile bilgi edinmek isteyenler için hazırlanan bu yazımızda sizlerin banka faiz oranları hakkında bilgilenmenize yardımcı oluyoruz.

Türkiye iş bankası 1,47, INGbank 1,54 ila 49 arası, Denizbank 1,62, Halkbank 1,35, Vakıfbank 1,36, Ziraat bankası ise 1,37 oranında faiz uygulaması gerçekleştiriyor. Bu bankalar arasından en uygun faiz oranına ise Halkbank sahip oluyor. Faiz oranının düşük olması ile ihtiyaç sahipleri de geri ödeme planından diğer bankalar ile kredi geri ödeme planlarının karşılaştırılması ile oldukça karlı çıkıyorlar.

İhtiyaç Kredisi Almanın Şartları

10 bin TL veya daha üstü nakit paraya ihtiyaç varsa bankaların en uygun faiz uygulamasını içeren bankadan ihtiyaç kredisi alınabilir. İhtiyaç kredisi almanın şartları ilk etapta geçmişe yönelik ödenmemiş banka borcun bulunmamasıdır. Kredi başvurusunun yapılmasının hemen ardından bankalar başvuruyu gerçekleştiren kişilerin kredi notlarını incelemeden geçir ve eğer geçmişe yönelik ödenmemiş banka borcu varsa başvuruyu yapan kişilerin başvurularının iptal edilmesine veya olumsuz değerlendirilmesine karar verilir. Kredini notunu yükseltmek ihtiyaç kredisi almak için önemlidir.

 

İhtiyac Kredisi
Konut Kredisi

 

25/02/2018 9:47:08 – 38947

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir